TEKNOROT

Останніми роками купити автозапчастини всесвітньо відомих брендів зовсім не означає гарантовано отримати якісні деталі. А тим більше витратити гроші на ремонт економно. Магазин автомобільних запчастин та витратних матеріалів VBavto постійно розширює асортимент недорогих, але якісних компонентів від досвідчених та авторитетних постачальників з помірними цінами. Серед них — турецький бренд Teknorot.

Компанія Teknorot: де виробляють запчастини

Компанія посідає одне з найвпливовіших місць на європейському ринку автомобільних запчастин. Левова частина продукції Teknorot — деталі підвіски, рульового управління та трансмісії для легкового та легкого комерційного транспорту.

Компанію було засновано у 1992 році. Проте зараз виробничі потужності вже розташовано на площі понад 160 000 м², з яких близько 80% займають саме промислові цехи з прогресивним обладнанням. Глобальна виробнича платформа компанії — 190 000 м2. З самого початку промисловий капітал Teknorot був на 100% турецьким, а виробництво було розташовано в індустріальній зоні «Düzce Organized Industrial Zone». Наразі у компанії зайнято 4 100 працівників.

Важливо знати, що випадки підроблювання запчастин Teknorot мають одиничний характер. Якість продукції турецької марки високо оцінили автовиробники. Наприклад, Teknorot постачає оригінальні запчастини на конвеєри Fiat, Renault та інших виробників, чого не роблять багато хто з відомих брендів-пакувальників.

Асортимент та якість автозапчастин Teknorot

Всі запасні частини, що виробляє бренд, повністю відповідає європейському стандарту ISO 9001 та вимогам виробників авто. Окрім безпосереднього виробництва, Teknorot веде власні інженерні дослідження та розробки, аби впровадити їх як у виробничі лінії, так і закласти у конструкцію запчастин для вторинного ринку.

Зміцнюючи позиції на ринку, бренд формує власні ланцюги постачань та втілює інноваційні управлінські процеси. При цьому Teknorot залишається на передньому краї передових технологій серед постачальників на ринок післяпродажного обслуговування автомобілів. Наразі компанія охоплює потреби загалом 18 товарних груп для 68 автомобільних брендів. Сукупно це понад 5 тисяч позицій автозапчастин у наступних категоріях.

Підвіска:

Рульове управління:

Трансмісія та кріплення двигунів та КПП:

Крім того, в асортименті Teknorot — троси зчеплення, гумові вироби для кріплення вихлопної системи ремені та ролики, натяжники ГРМ.

Весь спектр запчастин бренду Teknorot можна оцінити у каталозі інтернет-магазина VBavto. Підібрати деталі можна як за VIN-кодом автомобіля, так і за каталоговим номером, або запросити консультативну підтримку менеджера онлайн.