Безкоштовна доставка автозапчастин: швидко, надійно, комфортно

Шановні наші клієнти!

Ми з радістю повідомляємо вам про захопливу новину! Відтепер у вашому улюбленому інтернет-магазині VBavto.ua діє особлива акція - "Безкоштовна доставка по всій Україні з використанням кур'єрської служби «Нова Пошта»". Ця акція триватиме протягом усього 2023-2024 року та стосується всіх замовлень, які ви розміщуєте на нашому веб-сайті.

Насолоджуйтеся перевагами безкоштовної доставки на всій території України. Кожен з вас має унікальну можливість отримати своє замовлення абсолютно безкоштовно в одну зі зручних точок "Нової Пошти" або отримати його прямо за вказаною адресою. Звісно, є кілька акційних правил, які необхідно дотримувати.

Для отримання безкоштовної доставки вам просто потрібно вибрати один із двох способів доставки: "У відділення Нової Пошти" або "Доставка за адресою". Додатково важливо, щоб вага вашого замовлення не перевищувала 30 кг. Якщо вага вище цього обмеження, вартість доставки буде оплачуватися отримувачем.

А це ще не все! Замовлення на суму від 499 грн. гарантує вам одну безкоштовну доставку до відділення "Нової Пошти". І якщо ви придбаєте товари на суму від 1499 грн., вам надається можливість отримати безкоштовну адресну доставку.

Пам'ятайте, що умови доставки повністю відповідають тим, які ви знайдете на нашому сайті за посиланням https://vbavto.ua/delivery. Оформити замовлення ви можете в будь-який зручний для вас час, 24/7. Оплатити замовлення можна за допомогою банківської картки VISA або MasterCard, або використовуючи безготівковий розрахунок (для фізичних осіб).

Ми вкрай пильнуємо за безпекою кожного замовлення, тому будь-який товар перед відправленням ретельно упаковується та страхується. Заздалегідь відомо, що страхова сума завжди дорівнює вартості товару з вашого замовлення.

Отож, якщо ви шукаєте найкращу можливість придбати автомобільні запчастини чи аксесуари, то ця акція створена саме для вас! Робіть свої замовлення на сайті https://vbavto.ua/ та насолоджуйтеся безкоштовною доставкою до відділення "Нової Пошти" або отримайте замовлення прямо за вказаною адресою. Наші товари допоможуть вам підтримати ваш автомобіль у найкращому стані!

З найкращими побажаннями,
Команда VBavto.ua