Доставка.

Як отримати товар?

1. Нова пошта (Самовивіз, Адресна доставка, Поштомат)

Вартість доставки по Україні:

2. Самовивіз з магазину ВБ АВТО (безкоштовно)

Безкоштовний, найзручніший та комфортний спосіб забрати замовлений товар у зручний для вас час, з можливістю отримати найдетальнішу консультацію та додаткові сервіси у чистому, світлому приміщенні, де ви завжди бажаний відвідувач.

Адреса магазину:

Важливо! Великогабаритні товари вагою понад 30 кг. Доставка таких товарів оплачується клієнтом відповідно до тарифів Нової пошти, включаючи комісію за перерахування грошових коштів з оплати замовлення.

При замовленні післяплатою, в якості підтвердження домовленості між клієнтом і нашим Інтернет-магазином, обов'язкова передплата в розмірі 50% від суми замовлення, якщо сума замовлення становить менше 200 грн або товари замовляються під клієнта з віддаленого складу. Іншу частину вартості можна буде оплатити післяплатою при отриманні замовлення. У всіх інших випадках післяплата доступна без передплати.

Звертаємо Вашу увагу, що сума передплати є невеликою частиною від загальної суми замовлення і спрямована на встановлення стабільних і взаємовигідних відносин з нашими покупцями. Дана необхідність пов'язана з випадками неявки клієнтів на склад перевізника без поважної причини, що тягне за собою компенсацію перевізнику витрат на транспортування в дві сторони, а так само платежі за зберігання вантажу.

Переконливе прохання перевіряти комплектність і цілісність товару в момент отримання замовлення.

У випадку пошкодження товару або неповної комплектації замовлення, будь ласка, відмовтеся від отримання товару і обов'язково складіть акт (претензію). Якщо така ситуація виникне, будь ласка, негайно повідомте нам про неї за номером телефону: +380(68)010-13-60