Акумуляторні батареї BOSCH. Питання-відповідь

Команда VBavto відповіла на найпоширеніші запитання щодо акумуляторних батарей BOSCH, дати виготовлення та її впливу, терміну експлуатації, країнах виготовлення, наскільки змінилась якість акумуляторних батарей BOSCH та інші.

Акумуляторні батареї BOSCH

1. Чи правда, що акумуляторні батареї Bosch уже виготовляються в Китаї?

Всі легкові батареї BOSCH серії S3, S4, S4E (EFB), S5, S5A (AGM), а також вантажні батареї серії Т, виготовляються в Європі (Німеччина, Іспанія, Чехія) з відвантаженням з логістичного складу в Чехії.

2. Як відрізнити підробку акумуляторної батареї BOSCH?

На сьогодні ми не зустрічали підробок АКБ на ринку України. Річ у тому, що матеріали, які використовуються для виробництва акумуляторних батарей Бош дуже якісні та підробляти їх просто економічно недоцільно. Вийде дуже «дорога підробка».

3. Чи правда, що раніше акумуляторні батареї BOSCH були якіснішими?

Більш тривалий термін експлуатації автомобільних батарей у минулому був зумовлений тим, що раніше автомобілі були технологічно простішими. Сучасний автомобіль може нараховувати приблизно 150 електронних блоків управління, коректне функціонування яких, своєю чергою, покладається на акумуляторну батарею.

4. Який термін експлуатації в акумуляторних батарей BOSCH?

Найчастіше термін експлуатації акумуляторних батарей визначається не тимчасовим періодом, а умовами, у яких використовувався автомобіль.

Наприклад, поїздки на короткі відстані, що сприяють постійному неповному заряджанню батареї, суттєво можуть скоротити її ресурс і призвести до її передчасного виходу з ладу. Також, до факторів, які виводять батарею з ладу, належать неполадки в системі електрозабезпечення автомобіля (генератор, різного роду витікання).

5. Яким способом можна подовжити ресурс акумуляторної батареї?

Щорічна перевірка свого автомобіля на станції техобслуговування на предмет несправності електрообладнання автомобіля і пошуку можливих витікань, допоможе вам значно подовжити ресурс акумуляторної батареї. Також, якщо Ви використовуєте свій автомобіль у режимі «міського циклу» (поїздки на короткі відстані) бажано перед настанням зимового періоду перевірити її стан і за необхідності підзарядити.

6. Як правильно визначати дату виробництва при виборі АКБ?

Дата виробництва не повинна бути основним критерієм під час вибору АКБ ТМ Bosch. Це більше стереотип, який ще залишився на ринку, відтоді, коли акумулятори вироблялися за різного типу гібридними технологіями. Батареї, виготовлені за такими технологіями більше піддаються саморозрядженню в період зберігання, тому і повинні були реалізовуватися зі складу в визначений термін. Акумулятори Bosch виготовлені ж за найсучаснішою технологією Свинець-кальцій, для якої важливим є не дата виробництва, а своєчасний контроль НРЛ, який не повинен бути нижче 12,52 і за яким наші дилери стежать за допомогою необхідного обладнання.