MOTUL

Моторна олива Motul – продукт, здатний захистити двигун та забезпечити йому стабільність роботи в будь-яких режимах. Олива схвалена на експлуатацію виробників транспортних засобів Skoda, Peugeot, Fiat, Opel, Mercedes-Benz, Audi, що підтверджує високу якість продукції. Якщо ви шукаєте моторне масло Мотюль, купуйте його в нашому автомагазині. У каталозі офіційного дилера представлена лише оригінальна сертифікована продукція.

Лінійки моторної оливи Motul

Мастила Motul виготовляються для дизелів і для бензинових двигунів, для різних кліматичних умов і пір року.

Основні різновиди моторних олив Motul:

Моторна олива відрізняється за в'язкістю, маркою автомобіля та іншими критеріями. Але найзручніше підбирати її за серією.

Motul підбір оливи по авто

Враховуйте поради автовиробника, прописані в технічній документації. Це допоможе підібрати оливу Motul, яка підійде за хімічним складом та технічними характеристиками. Особливості масла повинні бути характерні для вашої моделі машини:

Перевірка оригінальності продукту

Переконатися в оригінальності масла Motul можна за він-кодом, присутнім на каністрі. Перейдіть на сайт офіційного дилера Motul в Україні, введіть унікальний код, зазначений під написом SCRATCH HERE на етикетці, та виберіть тип продукту, що перевіряється. Зачекайте, поки система підтвердить, що ви придбали оригінальний продукт Motul.

Як купити масло Motul

У каталозі представлений асортимент автомобільного масла Мотюль. Спростити пошук допоможе зручна система фільтрації сайту. Зазначте рік, марку, модель авто, тип двигуна. Система надасть список продукції, відповідної саме для вашого автомобіля.

 

Для оформлення замовлення додайте товар у кошик та заповніть форму на сайті. Доставка продукції Motul "Новою Поштою" у всі регіони України. Можливий самовивіз.

 

Потрібна допомога? Телефонуйте або напишіть в наш онлайн-чат. Наші менеджери допоможуть підібрати машинну оливу й дадуть відповідь на всі додаткові питання.