MOBIL

Продукт підходить для змащування двигунів легкових та вантажних транспортних засобів, позашляховиків, кросоверів, мікроавтобусів, мотоциклетної техніки. Олива Mobil допущена до застосування в авто таких виробників, як Lamborghini, BMW, Lexus. Компанія Mobil — один з ексклюзивних представників на світових спортивних змаганнях.

Особливості оригінальних олив Мобіл

Основою автомобільних олив є синтетичні компоненти. Гідний догляд двигуна забезпечує присутність у складі концентрованих присадок. В'язкість мастила залишиться незмінною за низьких і високих температур.

 

Перевага автомасла Мобіл ще й у відмінних антифракційних властивостях. Продукту властивий підвищений рівень концентрації модифікатора тертя. Змащені ним елементи майже не зустрічають опору. Таким чином двигун не витрачає зайвої енергії, скорочує витрату палива.

 

У фірмової моторної оливи глибокий очисний ефект: видаляє нагар, нейтралізує засмічення, які утворюються в результаті зносу пар, що труться. Пов'язані між собою шлам та абразив відразу ж відводяться у спеціальний фільтр.

 

Маслам Mobil властиві хороші антикорозійні якості. Вони не тільки запобігають утворенню корозії, але й нейтралізують вже присутні на поверхні осередки іржі. Водії, що використовують для своїх авто оливу Мобіл, також вказують на економію пального до 3% від номінальних витрат.

Популярні лінійки

Олива Mobil — найкращий у лінійці оригінальний продукт. Має максимальні робочі характеристики. Забезпечує двигуну надійний захист.

На продаж також представлені серії:

Враховуйте цю інформацію при покупці мастил Mobil.

Mobil підбір оливи

Автомобілісти з невеликим досвідом вважають, що різниця у маркуванні моторних олив невелика. Насправді це не так. Наприклад, якщо для двигуна потрібна олива 10w30, а ви використовували 10w40, рівень тертя деталей між собою збільшиться. Це призведе до швидкого зношування запчастин.

 

Важливу роль у доборі оливи відіграють кліматичні умови. За помірних умов із температурою до –30 градусів підходять стандартні синтетичні мастила. Але пробіг авто має бути невеликий. Масла Mobil 5w30, 0W-40, 5W-50 з написом «Keeps Engines Performing Like New» — варіант для стандартних умов експлуатації.

 

В'язкість підбирається згідно з рекомендаціями виробника. Ємності з етикетками із золотим маркуванням 0W-40 рекомендовані для машин з невеликим пробігом. Після 100 тис. км слід перейти на «срібні» оливи 5W-50 та 5W-30.

Де купити оливу Mobil

У каталозі магазину представлені різні серії мастил Мобіл. На вибір масла Super 3000 5w-30, Super 3000 5w-40, MOBIL 1 0W40 та багато інших. У продажу олива для автомобілів з бензиновим та дизельним мотором.

 

VB AVTO — офіційний імпортер масел та автозапчастин. Ми гарантуємо оригінальність кожної каністри. Якість продукції підтверджується відповідними сертифікатами. Самостійно перевірити оливу Mobil на оригінальність можливо за допомогою QR-коду. Або використавши 12-значний код, відзначений на каністрі.

 

Купуйте в нашому інтернет-магазині, і ви будете впевнені, що двигун вашого автомобіля буде працювати як годинник.