JPGROUP

Бренд автомобільних запчастин JP Group добре відомий у Європі величезним асортиментом деталей, пристойною якістю та помірною ціною. Проте в Україні JP Group не такий популярний, як деякі його конкуренти, такі як Bosch або Continental. З усім тим JP Group створила міцну репутацію на ринку післяпродажного обслуговування автомобілів та серед постачальників магазину запчастин VBavto, та має міцну базу лояльних клієнтів.

Історія бренду JP Group, де виробляють запчастини

JP Group – це сімейний бізнес, заснований у 1975 році Йоганнесом Педерсеном. Спочатку Педерсен був водієм автобуса, але у вільний час у 1965 році почав виробляти гумові опори, гумові молотки та інші автомобільні дрібнички. Згодом виробництво розросталось, а це дозволило Педерсену у 1975 році заснувати власну компанію у Виборзі, Данія.

За ці роки JP Group виросла до однієї з провідних компаній на ринку запасних частин і аксесуарів. Асортимент їх продукції охоплює широкий модельний ряд європейських та азійських моделей автомобілів, вони продають свою продукцію клієнтам у понад 90 країнах світу. 

JP Group також розробила програму Classic Line, яка зосереджена на розробці та виробництві ексклюзивних високоякісних деталей кузова, запасних частин і аксесуарів для класичних автомобілів Volkswagen (VAG) і Porsche. Програма включає чотири різних бренди: DANSK, JOPEX, SSI та Classic Line. Запчастини до нових авто випускаються під брендом JP Group.

Якість та асортимент продукції JP Group

Як бренд JP Group відомий своєю високоякісною та надійною продукцією. Однією з головних переваг бренду JP Group є його широкий асортимент продукції, що дозволяє клієнтам знайти автозапчастини JP, необхідні для конкретної марки та моделі автомобіля. Іншою перевагою є зосередженість компанії на розробці продуктів та інноваціях, гарантуючи, що її запчастини відповідають найновішим автомобільним технологіям.

Наразі магазин VBavto може запропонувати клієнтам купити запчастини JP Group у наступних категоріях.

Деталі підвіски:

Запчастини до гальмівної системи:

Деталі та витратні запчастини до двигунів:

Запчастини електрообладнання та систем керування:

Звісно, це далеко не повний перелік товарних лінійок та запчастин бренду, проте будь-який компонент, витратну запчастину JP Group можна купити за VIN-кодом у магазині VBavto за лояльними цінами з гарантією якості.