CASTROL

Олива Castrol — один із лідерів серед сучасних машинних мастил. Асортимент продукції виробника складається з універсальних серій Edge, Magnatec та доопрацьованих продуктів для відомих автомобільних брендів. Європейські автовиробники рекомендують їх як альтернативу оригінальним матеріалам. Правильно підібрані мастила подовжують період міжремонтної експлуатації як для дизеля, так і двигуна, що працює на бензині.

 

Оригінальна олива CASTROL — готове рішення для захисту деталей двигуна автомобіля.

Що пропонує виробник Castrol в Україні

Кожному з видів олив Castrol властиві унікальні особливості. Але у них є й спільне:

Кожна лінійка оливи Castrol має різний базовий склад, присадки. Згущувачі та модифікатори змінюють в'язкість мастил, підвищуються робочі характеристики двигуна.

 

Моторна олива Castrol EDGE покриває робочу поверхню плівкою, тому продовжує період служби двигуна до 30%. Продукти цієї лінійки створювалися для гоночних автомобілів. Вони отримали хороші відгуки від професіоналів та довели ефективність використання в екстремальних умовах.

 

Напівсинтетика Castrol GTX розроблена фахівцями для авто із пробігом від 100 тис. км. Оливи цієї лінійки захищають мотор від зносу, гідно борються з відкладеннями, що формуються на поверхнях деталей.

 

Синтетика та напівсинтетичні мастила серії MAGNATEC після покриття деталей не стікають. До складу входять полімерні сполуки титану. Достойним представником лінійки є Castrol 5w30 AP. 

 

Синтетична олива розроблена для японських та корейських авто. Вирізняється високими експлуатаційними властивостями.

Класифікація олив

Автомобільні оливи Кастрол маркуються за класифікацією SAE. Маркування складається з літери W та двох цифр, наприклад 10w40. Перша цифра вказує на оптимальну температуру експлуатації. Чим вона нижча, тим вища морозостійкість оливи.

 

Цифра наприкінці маркування вказує на градацію в'язкості. На вибір оливи за рівнем в'язкості впливає насамперед період експлуатації автомобіля. Для нових авто вона має бути нижчою. Для зношених двигунів слід купити оливу Сastrol з вищими показниками. У кліматичних умовах України популярне всесезонне мастило.

Castrol підбір оливи по авто

Отримати всі переваги технологічної рідини можна лише після її правильного підбору. В нашому інтернет-магазині зробити це дуже просто. У відповідні рядки внесіть необхідну інформацію про ваш автомобіль або скористатись послугою підбір оливи для автомобіля за він-кодом. Програма видасть відповідні варіанти. Ціна оливи залежить від виду та обсягу тари. 

 

Ми гарантуємо якість та оригінальність продукції. Кожна позиція на сайті доповнена фото та детальним описом. На всі оливи є відповідні сертифікати. За потреби заміна продукції здійснюється протягом 14 днів. Доставка здійснюється по Україні перевізником «Нова пошта».

 

Купуйте оливу Castrol в VB AVTO і будьте впевнені в якості.