BOSCH

Бренд Bosch заснований у 1886 році в німецькому місті Штутгарт інженером та підприємцем Робертом Бошем.

З одного маленького магазину компанія перетворилася у величезний концерн та зайняла провідну позицію серед постачальників у сфері промисловості та автомобільних технологій.

Автомобільні запчастини Bosch – німецька якість за доступною ціною

Bosch завойовує клієнтів якістю та відповідальним підходом — інтерес клієнта завжди стоїть вище за інтереси бренду, але ніколи не вищий за якість.

Автозапчастини, що виробляються компанією, відповідають міжнародним стандартам IATF, ISO 9001 та 9002, SGS. Обираючи Bosch, споживач отримує професійний інструмент та може розраховувати на його багаторічне використання.

Оригінальні запчастини Bosch виготовляються по всьому світу та випускаються на сучасних заводах за унікальними технологіями у 150 країнах. Бренд, крім виробництва автозапчастин та інструментів, надає консультаційні послуги: компанія обслуговує авто та розробляє ПЗ.

Основні переваги товарів Bosch

Компанія не дарма визнана найбільшим і провідним виробником автозапчастин. Серед головних переваг німецької продукції:

Каталог запчастин автомагазину Bosch

Каталог нашого інтернет-магазину зібрав деталі для машин Bosch в одному розділі. VBavto пропонує лише сертифіковану продукцію Bosch від офіційного виробника. Усі позиції з асортименту відповідають стандартам якості.

 

У каталозі ви знайдете:

Швидко знайти запчастини Бош за номером можна у нашому каталозі. Для цього введіть оригінальний або аналоговий код деталі у рядок пошукового рядка магазину. В асортименті ви знайдете запчастини для автотранспортних засобів різної модифікації та років виробництва. 

Щоб купити автомобільні акумулятори Bosch, а також генератори, колодки гальмівні, щітки (двірники) бренду Bosch, оформіть замовлення на сайті. Доставимо в будь-який регіон України швидко та з гарантією цілісності.

Чому оригінальні запчастини Bosch краще вибирати у VBavto

Онлайн-магазин VBavto – це якісні автомобільні запчастини та високий рівень обслуговування покупців. Серед переваг співпраці з нами:

При замовленні від 499 гривень доставка безкоштовна. Оплатити товар можна готівкою при його отриманні або картою на сайті.

Купуючи оригінальні запчастини Бош у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якість, професійний сервіс та гарантію на весь придбаний товар. Переходьте до каталогу запчастин та оформлюйте замовлення!