Збільште ефективність вашого двигуна з Motul GDI Clean

Забруднення паливної системи погіршує згоряння палива та призводить до збільшення його витрати.

Збільште ефективність вашого двигуна з Motul GDI Clean

Щоб забезпечити ефективну роботу бензинового двигуна з безпосереднім впорскуванням і продовжити термін його експлуатації, використовуйте якісний додаток для очистки паливної системи.

MOTUL GDI CLEAN розроблений для використання в паливних системах бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням, атмосферних чи з турбонаддувом, які обладнані каталізаторами чи бензиновими фільтрами твердих часток (GPF) та працюють на всіх видах палива. Призначений для очищення від відкладень, які утворюються на впускних клапанах та розпилювачах форсунок бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням палива, MOTUL GDI CLEAN забезпечує відмінне мащення поверхонь під час очистки та запобігає повторному утворенню відкладень. Спеціально розроблено для видалення нагарів, які утворюються на впускних та випускних клапанах, розпилювачах форсунок, днищ поршня та по всьому контуру паливної системи бензинового двигуна з безпосереднім впорскуванням без демонтажу.

Motul GDI Clean дозволяє:


Додаток розроблений для використання в бензинових двигунах з безпосереднім впорскуванням, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталізаторами чи бензиновими фільтрами твердих частинок (GPF).
Перед заправкою палива додайте 300 мл Motul GDI Clean до паливного бака. Один флакон розрахований на об’єм палива 60 л. Для найкращого результату застосовуйте додаток кожні 5000 км пробігу.