YUKO – новий бренд у портфелі VBavto!

Yuko – провідний український бренд сучасних моторних масел. Торгова марка Yuko починає історію перших в Україні синтетичних спортивних олій та синтетичних олій для гібридних автомобілів. Підприємство СП «Юкойл» було зареєстроване у 2001 році у Запоріжжі, а сам завод збудовано у 2002 році з інвестиціями німецьких партнерів, де сьогодні зосереджені всі виробничі потужності та головний офіс компанії. Зараз компанія вважається одним із найсучасніших та технологічних заводів України.

Асортимент продукції включає: автомобільні моторні масла, мастильні матеріали, масла для трансмісії та мото/садової техніки, індустріальні масла, антифризи та сервісні рідини. В основі виробництва моторних масел використовуються базові присадки Infineum, Neste, BASF, Lanxess.

Компанія має ліцензію, що діє, від Американського Інституту Нафти, що підтверджує якість продукції Yuko. Моторне масло Yuko отримало допуски від світових виробників, таких як: Mercedes-Benz, Volvo, Man, Renault, General Electric. Yuko перевірено часом та випробуваннями. З 2021 року українську моторну олію Yuko використовують на криголамні Ноосфера та полярній станції Академік Вернадський. Це перший в історії випадок, коли моторна олія українського виробництва забезпечує життєдіяльність станції у надскладних кліматичних умовах.

Компанія «Юкойл» перша в Україні розробила та випустила олію для професійного автоспорту. Свою неперевершену якість моторні масла Yuko доводять при мотоспортивних змаганнях, масло ТМ Yuko використовують у гоночних автомобілях.

Перейти до каталогу - тисніть тут!