YENMAK – новий бренд у портфелі VBavto!

Фірма Yenmak була заснована 55 років тому з боку Казіма, Мустафи і Фетхі Кахвечіогуллари. За весь цей час фірма не переставала вдосконалюватися, надаючи водночас великого значення якості продукції та інвестиціям у кадри. На даний час фірма виробляє широкий асортимент продукції, що включає в себе поршні і вкладиші циліндрів для двигунів з сухим, водяним і повітряним охолодженням, які реалізуються на великій території.

Довгі роки на підприємствах фірми здійснюється виробництво продукції відповідно до стандартів TSE. У 1996 році на підприємстві було прийнято системи якості ISO 9001-2000.

За продукцією, виготовленою під сильною маркою Yenmak стоїть копітка праця інженерів відділу досліджень і розробок. Крім цього фірма, вкладаючи інвестиції у виробництво, сприяє постійному підвищенню свого місця на ринку.

Yenmak продає 38 % своєї продукції на внутрішньому ринку офіційним установам, решта 62 % реалізуються в 94 країнам, здебільшого в Німеччині, Франції та США, як фірма виробника комплектного обладнання.

Товарні групи

Моторна група (поршня, пальці, кольца, гільзи циліндрів, вкладиші, клапана, р/к поршнів)

Перейти до каталогу: тисніть тут