SKF – новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте, SKF - новий бренд у портфелі VBavto! Близько 1000 позицій високоякісних підшипників, а також іншої продукції бренду, серед якої: водяні помпи, набори для заміни зубчастих та поліклинових ременів і натяжних роликів, вижимних підшипників зчеплення, підшипників маточин, елементів підвіски та інших виробів, які бренд виготовляє для ринку легкових автомобілів - уже доступні до замовлення в каталозі VBavto!

Підшипники, що обертають світ - так говорять про цю відому у світі компанію, адже на сьогодні SKF (Швеція) є найбільшим у світі виробником підшипників кочення, механічних вузлів обертання, систем змащення.

Асортимент продукції охоплює близько 95% всіх існуючих у світі типів і розмірів підшипників. SKF є провідним виробником підшипників для автомобілебудування. І саме тому більшість провідних світових виробників автомобілів вибрали SKF в якості партнера. SKF постачає свою продукцію на конвеєри таких відомих виробників: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes- Benz, Mitsubishi, MWM, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

Велика кількість міжнародних нагород та сертифікатів якості підтверджує, що продукція SKF є одними з найкращих за експлуатаційними властивостями, завдяки постійним інноваціям та інвестиціям у технічне оснащення заводів.

SKF має представництва в понад 130 країнах, на 2021 рік компанії належить 87 виробничих підприємств і 15 технологічних центрів. При цьому продукція компанії, незалежно від країни виробництва, відрізняється найвищою якістю виконання. Це продукція оригінальної якості під назвою фірми-виробника.

Перейти до каталогу: тисніть тут

SKF