Що входить до стартер паку водія бензинової автівки?

 Команда магазину VBavto створили підбірку додатків MOTUL для покращення роботи вашого двигуна та його очищення для бензинової автівки.

Додаток MOTUL

Додаток MOTUL OCTANE BOOSTER GASOLINE

 MOTUL OCTANE BOOSTER GASOLINE – підвищувач октанового індексу бензинів, застосовується в усіх типах бензинових двигунів, з безпосереднім впорскуванням чи непрямим, карбюраторних, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталітичним нейтралізатором чи без нього, які працюють на всіх видах бензинів, етилованих та неетильованих, LPG, етанолі чи біопаливі.

MOTUL OCTANE BOOSTER GASOLINE підвищує октановий індекс (RON – Research Octane Number) на 2 одиниці.

У суміші з паливом засіб забезпечує: 

 ✔ Покращення повноти згорання робочої суміші;

 ✔ Запобігає детонації.

Додаток MOTUL GDI CLEAN

 MOTUL GDI CLEAN розроблений для використання в паливних системах бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням, атмосферних чи з турбонаддувом, які обладнані каталізаторами чи бензиновими фільтрами твердих часток (GPF) та працюють на всіх видах палива:

 ✔ Призначений для очищення від відкладень, які утворюються на впускних клапанах та розпилювачах форсунок бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням палива;

 ✔ MOTUL GDI CLEAN забезпечує відмінне мащення поверхонь під час очищення та запобігає повторному утворенню відкладень;

 ✔ Спеціально розроблено для видалення нагарів, які утворюються на впускних та випускних клапанах, розпилювачах форсунок, днищ поршня та по всьому контуру паливної системи бензинового двигуна з безпосереднім впорскуванням без демонтажу.

Додаток Valve and Injector Clean

 MOTUL Valve and Injector Clean Очисник впускних клапанів та системи інжекції спеціально розроблений для:

 ✔ Видалення відкладень та лаків з впускних клапанів і форсунок системи впорскування;

 ✔ Видаляє усі відкладення, які утворюються в системі подачі палива під час експлуатації;

 ✔ Забезпечує ефективне очищення впускних клапанів форсунок та впускного колектора без розбирання.

 Наша команда VBavto залюбки розкриває для вас секрети якісного обслуговування авто та його довготривалої роботи. Завдяки цим засобам ви зможете відновити та очистити деталі двигуна та вчасне профілактичне обслуговування може врятувати ваш двигун та зекономити вам зайві кошти. Пам’ятайте що стан вашого авто залежить тільки від вас.