Підвищіть ефективність авто для перегонів з Motul

Водите авто для перегонів? Маємо для вас високотехнологічну трансмісійну рідину, яка зробить ваше водіння найбільш комфортним.

Трансмісійна олива Motul  для авто для перегонів

Motul Gear 300 75W90 – трансмісійна рідина, спеціально розроблена для коробок передач автомобілів для перегонів: track, rally, rally raid тощо та будь-яких інших високонавантажених механічних трансмісій.

Високотехнологічна трансмісійна олива, спеціально розроблена для коробок передач спортивних автомобілів: track, rally, rally raid тощо та будь-яких інших високонавантажених механічних трансмісій. Усі механічні трансмісії, синхронізовані або несинхронізовані коробки передач, диференціали, роздавальні коробки або гіпоїдні диференціали без системи обмеженого ковзання, а також всі трансмісії, що у своїй будові використовують шестерні, конічні шестерні, коробки пониження швидкості. Призначена для трансмісій які працюють при високих навантаженнях і низьких швидкостях обертаннях чи при помірних навантаженнях і високих швидкостях обертання.

Motul Gear 300 LS 75W90 – трансмісійна рідина, спеціально розроблена для трансмісій високопотужних та авто для перегонів: track, rally, rally raid та електромобілів.

Спеціально розроблена для трансмісій високопотужних та авто для перегонів: track, rally, rally raid, електромобілі... Усі гіпоїдні диференціали з системами обмеженого тертя, коробки перемикання передач з інтегрованими диференціалами обмеженого тертя, механічні трансмісії, синхронізовані та несинхронізовані коробки перемикання передач, коробки відбору потужності, які працюють при високих навантаженнях і низьких швидкостях обертання чи помірних навантаженнях і високих швидкостях обертання, коли необхідно збільшити коефіцієнт корисної дії трансмісії в порівнянні з продуктами класу в’язкості 75W-140.

Motul Gear Competition 75W140 – трансмісійна рідина, спеціально розроблена для трансмісій авто для перегонів: speed way, rally та rally raid.[/s]

Спеціально розроблена для трансмісій авто для перегонів: speed way, rally, rally raid... Всі гіпоїдні диференціали з системами обмеженого тертя (LS або LSD), коробки перемикання передач з інтегрованими диференціалами обмеженого тертя, механічних трансмісій, синхронізованих і несинхронізованих коробок перемикання передач, коробок відбору потужності, які працюють при високих навантаженнях і низьких швидкостях обертання чи помірних навантаженнях і високих швидкостях обертання.