Чотири продукти для бездоганного мотоцикла MC CARE від Motul

Догляд за мотоциклом та екіпіровкою є важливим аспектом для байкерів, тому серія продуктів MC CARE від Motul може бути корисною для догляду за різними поверхнями мотоцикла та шкіряним екіпіруванням.

серія продуктів MC CARE від Motul

Короткий опис серії продуктів MC CARE від Motul 

Motul MC CARE E5 SHINE & GO: Цей продукт призначений для очищення та відновлення кольору пластикових поверхонь мотоциклів, таких що обтікає, фарбовані частини, крила та дзеркала. Він може допомогти підтримувати глянцевий вигляд і захищати поверхні від бруду та пилу.

Спрей на силіконовій основі для полірування, надає блиску та відновлює колір пластикових поверхонь, обтічників, фарбованих поверхонь, панелей приладів, бризковиків, крил, бокових дзеркал та двигунів...тощо. Особливо рекомендується для відновлення покриття та повернення їм кольору після миття під тиском.

Motul MC CARE E7 INSECT REMOVER: Цей засіб призначений для видалення слідів від комах та органічних залишків з вітрових скель, обтічник, пофарбованих, металевих, пластикових поверхонь і дзеркал. Його можна використовувати для ефективного видалення залишків комах, які можуть прилипати до мотоцикла під час поїздок.

MOTUL Insect Remover розчиняє липкі залишки комах, видаляє пташиний послід та інші органічні залишки на всіх поверхнях автомобіля: лобове скло, капоти, бампери, дзеркала, фарбовані поверхні, металеві поверхні, пластикові деталі на автомобілях. М'яка формула дає змогу застосовувати продукт на будь-яких поверхнях, таких як скло, пластик, або фарбовані поверхні.

Motul MC CARE M1 Helmet & Visor Clean: Цей продукт призначений для очищення зовнішньої поверхні шолома та візор. Він допомагає позбутися бруду, слідів комах і інших забруднень, які можуть накопичуватися на шоломі під час їзди.

Неагресивний та нейтральний очисник зовнішньої поверхні шолома та візора. Очищає зовнішню поверхню шолома та візор, не залишаючи слідів.

Motul MC CARE M3 Perfect Leather: Цей продукт призначений для очищення, живлення та відновлення всіх типів шкіряного екіпірування мотоцикліста. Він допомагає підтримувати шкіру в гарному стані, зберігаючи її м'якою і гнучкою.

Очисник і відновлювальний крем на основі мила з оливковою олією, з додаванням гліцерину і скипидару. Очищує, живить і відновлює всі типи шкіряних виробів для мотоцикла та екіпірування мотоцикліста.

Зберігайте свій мотоцикл і екіпіровку в гарному стані, скориставшись продуктами з серії MC CARE від Motul. Запам'ятайте, регулярний догляд за мотоциклом може подовжити його термін служби та зберегти його відмінний вигляд!