Нове надходження запчастин Monroe

Monroe - один з найавторитетніших брендів на ринку автомобільної підвіски для легкових автомобілів і комерційного транспорту, відзначив у 2016 році свій 100-річний ювілей. Амортизатори, стійки та інші продукти під брендом Monroe виробляються компанією Tenneco.

Нове надходження запчастин Monroe

За дев'ять десятиліть бренд Monroe знайшов мільйони клієнтів і став еталоном інновацій та якості в області виробництва систем регулювання плавності ходу.

Згідно з результатами останніх досліджень, компанія Tenneco займає лідерне положення за охопленням власною продукцією модельного ряду автомобілів. Тільки амортизатори MONROE забезпечують покриття 95% моделей. За сумарним покриттям автопарку з урахуванням всіх продуктових категорій компанія також є лідером за даними TecAlliance і TecDoc *.

Амортизатори, пружини, деталі підвіски й рульового управління – асортимент продукції MONROE забезпечує охоплення 86% модельного ряду автомобілів старше чотирьох років, що дозволяє компанії займати перші позиції на ринку за цим показником. На частку амортизаторів доводиться 95% покриття, 96% - на компоненти підвіски та рульового управління і 88% – на пружини.

«Ми завжди знали, що Monroe – це сила, з якою потрібно рахуватися. Але згідно з останніми дослідженнями, ми дійсно № 1 в Європі, на Близькому Сході та в Африці», – сказав Брюс Роннінг (Bruce Ronning), віце-президент і генеральний директор Tenneco Europe Aftermarket.

Якість для MONROE – це один з головних пріоритетів, всі заводи MONROE EUROPE пройшли сертифікацію ISO 9000. Сьогодні 55% всієї продукції, що випускається під маркою MONROE припадає на оригінальні амортизатори. В процесі виробництва амортизатори проходять перевірку в 165 контрольних пунктах, що сприяє підвищенню ступеня якості, надійності та довговічності амортизаторів, про що свідчать багато автомобільних виробників, які встановлюють амортизатори з маркою MONROE на конвеєрі.

П'ять найбільших клієнтів оригінального устаткування MONROE – FORD, GM, VW, MERSEDES-BENZ і NISSAN.