Нове надходження ремонтних комплектів ERT

ERT (European Research Team) є відомим виробником ремонтних комплектів для гідравлічних гальмівних систем. Основана в Іспанії, компанія ERT має багаторічний досвід і визнану репутацію в автомобільній галузі.

ремкомплект ERT

Основна спеціалізація компанії ERT - випуск ремонтних комплектів гідравлічних гальмівних систем (супорти, помпа, ремкомплекти головного і робочого циліндрів). Бездоганна якість ремкомплектів гідравлічних систем і пильників, дозволяє займати бренду ERT передове положення в цьому сегменті ринку.

Каталог компанії складається з наступних найменувань комплектуючих:

Відмінні риси:

 ✔ Продуктовий асортимент: ERT спеціалізується на виробництві ремонтних комплектів для гальмівних систем, зокрема супортів, помпа, ремкомплектів головних і робочих циліндрів. Вони також виробляють ремонтні комплекти гальмівних колодок, комплекти пильників, амортизаторів, рульових рейок і датчиків ABS. Широкий асортимент продукції дозволяє ERT задовольнити потреби автомобільних виробників та власників автомобілів різних марок і моделей.

 ✔ Якість продукції: ERT покладає великий акцент на якість своєї продукції. Всі ремонтні комплекти виготовляються з використанням високоякісних матеріалів і дотриманням строгих стандартів виробництва. Це гарантує надійність і тривалу ефективність продуктів ERT.

 ✔ Інновації та дослідження: Як назва компанії підказує, ERT має власну дослідницьку команду, яка постійно працює над розробкою нових технологій та вдосконаленням продукції. Інновації в поєднанні з досвідом дозволяють бренду ERT залишатися лідером на ринку гідравлічних ремонтних комплектів.

 ✔ Сертифікація та відповідність стандартам: Продукція ERT відповідає високим стандартам якості та безпеки. Компанія має сертифікати, які підтверджують її відповідність стандартам ISO 9001 і ISO/TS 16949, що свідчить про зобов'язання до якості виробництва.

 ✔ Глобальна присутність: Продукція ERT постачається в багато країн світу. Компанія має широку дистриб'юторську мережу, що дозволяє клієнтам з різних куточків світу отримувати продукцію ERT зручним способом.

ERT є довіреним брендом для автомобільних виробників, сервісних центрів та власників автомобілів, завдяки своїй якості продукції та впевненості у своїх рішеннях. Цей бренд продовжує розвиватися і займати передові позиції в галузі ремонтних комплектів для гальмівних систем.

Перейти до каталогу VBavto: тисніть тут