Нове надходження автозапчастин Marelli

Marelli є провідним світовим незалежним постачальником для автомобільної галузі. Їх асортимент включає широкий спектр продукції, яка застосовується в автомобільних системах і компонентах. Команда VBavto підібрала коротку інформацію про продукцію Marelli яка доступна до замовлення.

продукція Marelli

Деякі з основних категорій продукції Marelli включають

 1. Автолампочки: Вони пропонують різні типи автоламп, такі як лампи для фар, протитуманні лампи, задні ліхтарі тощо.
 2. Амортизатори підвіски та багажника: Marelli виробляє амортизатори для підвіски та багажника, що покращують комфорт і стабільність автомобіля.
 3. Датчики: Вони постачають різноманітні датчики, такі як витратоміри повітря, датчики тиску, обертів тощо, які забезпечують коректну роботу двигуна та систем.
 4. Електробензонасоси: Вони постачають бензонасоси, які забезпечують подачу пального до двигуна.
 5. Запчастини стартера та генератора: Marelli пропонує запчастини для стартера та генератора, такі як бендикси та стартери в зборі.
 6. Клапани рециркуляції: Вони мають клапани рециркуляції, які допомагають контролювати викиди вихлопних газів.
 7. Кузовні частини: Їх асортимент включає ліхтарі, основні фари та інші деталі для кузова автомобіля.
 8. Привід: Вони пропонують важелі, тяги, наконечники, кульові опори, напіввісі, ШРКШ — ці компоненти використовуються для забезпечення передачі руху та керування.
 9. Ролики натягу ременя: Вони мають ролики натягу ременя, які допомагають забезпечити правильну тягу ременя на різних системах автомобіля.
 10. Деталі системи охолодження: Marelli пропонує помпи води, термостати, радіатори та інші деталі, які забезпечують ефективне охолодження двигуна.
 11. Деталі системи запалювання: Вони мають катушки, свічки запалювання, дроти високовольтні, які необхідні для правильної роботи системи запалювання двигуна.
 12. Щітки та системи склоочисника: Вони пропонують щітки для склоочисника та деталі системи склоочищення, що підтримують добру видимість при водінні в дощ або сніг.
 13. Повітряні фільтри: Вони постачають повітряні фільтри, які очищують подушки повітря, що входять у двигун, від забруднень і пилу.

Асортимент великий, і завдяки йому автовиробники та автосервіси можуть забезпечити якісний ремонт та обслуговування автомобілів.