NARVA – новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте: NARVA – новий бренд в портфелі  VB AVTO! Понад 65 років досвіду бренду та ноу-хау в сфері автомобільного освітлення тепер доступні і для наших партнерів. Більше 600 артикулів - уже в каталозі.

Сьогодні компанія є провідним світовим виробником високоякісного автомобільного освітлення для легкового та вантажного транспорту, автобусів, спецтехніки та мототехніки.

Історія німецької торгової марки NARVA розпочалась в 1948 році з компанії VEB Gluhlampenwerk Plauen, що спеціалізувалась на виробництві ламп розжарювання загального призначення.

Колби для автоламп виготовляються на власному склозаводі NARVA за особливою технологією, розробленою інженерами компанії. Завдяки цьому підходу, компанії вдалося зробити вартість автомобільних джерел світла доступнішою. Крім забезпечення склом власного виробництва, Narva постачає скло для багатьох відомих виробників світлотехніки.

Продукція піддається всебічному тестуванню протягом усього виробничого циклу. Показники найвищої якості підкріплюються дотриманням міжнародних стандартів, включаючи ISO 9001, ISO/TS 16949, DIN EN ISO 14001, ECE R37, R98, R99 та R112. Крім того, виробництво Narva відрізняється численними тестуваннями, що інтегровані у виробничий процес. Всі вироби відповідають вимогам нормативу ECE, проходять сертифікацію відповідно до стандартів Німеччини та відповідають критеріям OEM.

Сам бренд NARVA був зареєстрований в 1957 році, в основу його назви лягли перші літери (німецькою мовою) назв процесів та матеріалів, що застосовуються в процесі виготовлення ламп: Nitrogen (азот), ARgon, VAkuum.

Замовляйте продукцію NARVA в каталозі VB AVTO за посиланням.

Країна виробника: Німеччина