MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK для боротьби з протіканням оливи

Варто бути готовим до будь-яких технічних проблем з авто, зокрема до протікання моторної оливи. На цей випадок додайте до свого багажника MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK.

MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK для боротьби з протіканням оливи
Якщо ви помітили протікання під капотом авто, залийте цей засіб безпосередньо до системи мащення, попередньо перевіривши рівень моторної оливи.  MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK ефективно ущільнює місця невеликих протікань оливи, зупиняє протікання в посадкових місцях ущільнювачів і відновлює еластичність гумовотехнічних виробів двигуна.

MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK призначений для використання в усіх типах 4-х тактних бензинових двигунів чи дизелів, атмосферних чи з турбонаддувом, сумісний з каталітичними нейтралізаторами, сумісний з усіма видами палив. MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK ефективно ущільнює місця невеликих протікань оливи. Ефективно працює у всій системі мащення двигуна із замкнутим контуром. Створений на основі високоефективних додатків, зберігає еластичність гумовотехнічних виробів двигуна, зупиняє протікання в посадкових місцях ущільнювачів. Засіб сумісний з оливами на мінеральній та синтетичній основі. Рекомендується застосовувати у двигунах легкових автомобілях, комерційної техніки тощо, в у всіх системах мащення двигуна із замкнутим циклом.
Одного флакону MOTUL ENGINE OIL STOP LEAK достатньо для обʼєму оливи 5 л. При більшому обʼємі моторної оливи додавайте по 50 мл засобу на кожен додатковий літр оливи та не перевищуйте рекомендоване дозування.