Motul: 170 років успішної історії у світі автомобільної індустрії

Команда VBavto співпрацює з лідерами ринку автозапчастин та мастила, одним із них є компанія Motul зі своїм історичним досвідом та інноваціями.

Інноваційна спадщина: Motul

Інноваційна спадщина: Motul - від автоперегонів до повсякденного догляду

Завдяки понад 170-річному досвіду в спорті автоперегонів, компанія Motul стала позначною фігурою як офіційний постачальник мастильних матеріалів та засобів догляду для виробників транспортних засобів та команд автоперегонів. Успіх компанії на міжнародних змаганнях, таких як Dakar, 24 Hours of Le Mans, MotoGP, підтверджує їхнє лідерство у галузі.

Набуті знання та технології в автоспорті допомагають Motul розробляти інноваційні рішення для звичайних автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів. Таким чином, вони забезпечують високу якість, надійність і продуктивність для всіх своїх клієнтів.

Незалежно від того, чи ви професійно займаєтесь перегонами, чи просто любитель автомобільних подорожей, Motul пропонує ідеальні рішення для догляду за вашим транспортним засобом. Завдяки їхнім інноваціям та зобов'язаності до якості, ви можете бути впевнені в ефективності та довговічності вашого авто чи мотоцикла.