MANN-FILTER – новий бренд у портфелі VBavto!

MANN-FILTER вже доступний для замовлення в VBavto! Майже 100 років досвіду бездоганної якості фільтрування для наших партнерів.

Ми впевнені, що ви добре знаєте цей бренд та чим він особливий. Фільтри для автомобілів є одним із пріоритетних напрямків у MANN+HUMMEL. Компанія надає повний асортимент високопродуктивних фільтрів і системних компонентів для мотоциклів, легкових і вантажних автомобілів незалежно від типу привідної системи. Окрім виробництва для конвеєрів автовиробників, MANN+HUMMEL також обслуговує ринок післяпродажного обслуговування по всьому світу. Компанія активно застосовує компетенції для роботи над інноваціями щодо цифровізації, а також екологічної мобільності з точки зору альтернативних силових систем або скорочення викидів. Таким чином, окрім найкращих у своєму класі рішень для двигуна, MANN+HUMMEL пропонує рішення для захисту навколишнього середовища та людства.
 
Першими продуктами були тканинні повітряні фільтри, виготовлені в Людвігсбурзі, Німеччина і ось тепер, після восьми десятиліть, MANN+HUMMEL є лідером світового ринку в області фільтрації з офісами на всіх континентах. Понад 23 000 співробітників по всьому світу в більш ніж 80 місцях працюють разом, щоб розвивати успіх MANN+HUMMEL. 

MANN-FILTER є експертом з якості оригінального обладнання. Широкий асортимент із 6800 оригінальних фільтрів найвищої якості захищає двигуни, пасажирів і машини в понад 300 000 застосувань. Завдяки більш ніж 70-річному досвіду та експертним знанням у сфері фільтрації, інноваційні оригінальні фільтри преміум-класу та знайомі кожному жовто-зелені коробки створені, щоб витримувати вимоги до транспортних засобів і машин, а також відповідати суворим стандартам безпеки та промисловим стандартам.

Продукти та рішення компанії щодня використовуються в різноманітних програмах по всьому світу. Серед іншого, вони застосовуються в автомобілях, зернозбиральних комбайнах, компресорах, системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, а також у системах очищення води чи стічних вод. Не дивно, що такий широкий спектр фільтруючих елементів  представлений різноманіттям брендів. Всесвітньо відомі MANN-FILTER, WIX Filters, FILTRON, Purolator - це лише невелика частина торгових марок, що належать MANN+HUMMEL. 

MANN-FILTER, бренд фільтрів преміум-класу на ринку післяпродажного обслуговування автомобілів, пропонує інноваційні рішення для нових, складних вимог до фільтрації, що підтверджується володінням цілим рядом патентів. Щороку компанія інвестує приблизно 4% доходу від продажів у дослідження та розробки. Усі продукти виробляються відповідно до чинних міжнародних стандартів виробництва та тестування OEM. Водночас існує лише один глобальний стандарт якості: OE. 

Повітряні, масляні, паливні або салонні фільтри - широкий асортимент із 6800 оригінальних фільтрів найвищої якості захищає двигуни, пасажирів і машини в понад 300 000 застосувань. Також асортимент включає багато прикладів продукції, що поставляється на конвеєри відомих світових автовиробників, зокрема Nissan, Ford, Volvo, General Motors, Mercedes-Benz тощо. Фільтри 100% тієї ж якості кінцевий споживач може придбати у відомій жовто-зеленій коробці під брендом MANN-FILTER.

Близько 900 позицій вже доступні для замовлення за посиланням.