KING – новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте, King - новий бренд в асортименті VBavto! Виробник підшипників ковзання зразкової якості за доступною ціною. Понад 550 позицій бренду вже доступні для замовлення в каталозі.

Компанія King Engine Bearings була заснована в 1960 році. За ці роки, King створив відмінну пропозицію продукції, яка включає широкий асортимент підшипників двигунів для легкових автомобілів та вантажівок, а також багатьох інших типів двигунів внутрішнього згоряння. У кожному підшипнику King використовуються матеріали найвищої якості та найсучасніша конструкція, щоб забезпечити повне задоволення від роботи з ними.

Усі процеси виробництва: від розробки до кінцевого продукту відбуваються під одним дахом. Це дозволяє компанії King організувати виробничі процеси більш ефективно та відповідати усім потребам ринку. Під час виробництва всі підшипники проходять суворий контроль якості протягом усього циклу. Ця сувора система багаторазових перевірок якості гарантує, що лише найякісніша продукція потрапить до споживачів.

King є першим вибором у надзвичайно вимогливих галузях авіації та гонок, завдяки глибокому розумінню конкретних потреб цих галузей.

Щоб утримувати високу позицію провідного розробника підшипників двигунів, King заснував TechLab. Цей підрозділ досліджень і розробок постійно стежить за змінами на ринку, щоб трансформувати майбутнє підшипників, створюючи нові конструкції. King TechLab використовує вдосконалене програмне забезпечення ENSIMTM для аналізу та моделювання змінних умов підшипників за допомогою широкого спектру обладнання. King також може аналізувати двигуни після використання продукту в реальних умовах, щоб побачити ймовірні шляхи покращення конструкцій підшипників. 

Перейти до каталогу: тисніть тут

king