Ідеальна охолоджуюча рідина для вашого транспорту з Motul

Використання низькоякісної охолоджуючої рідини може призвести до серйозних проблем, таких як перегрів двигуна, корозія в системі охолодження та недостатній нагрів салону в холодну погоду.

Ідеальна охолоджуюча рідина для вашого транспорту з Motul

Щоб уникнути цих неприємностей, обирайте Motul Auto Cool Optimal Ultra - концентровану охолоджуючу рідину на основі моноетиленгліколю з використанням органічних кислот. Перед використанням не забудьте правильно змішати рідину з м'якою водою. 

MOTUL AUTO COOL OPTIMAL ULTRA - це концентрована охолоджуюча рідина, з довготривалим терміном використання, яку варто розбавити м’якою водою для використання в системі охолодження, на основі моноетиленгліколю з використанням органічних кислот (OAT) технологія Organic Tech. Найкраще підходить для систем охолодження: легкових автомобілів, вантажних транспортних засобів, будівельної та сільськогосподарської техніки, садових моторизованих інструментів, водних транспортних засобів, стаціонарних двигунів…

Для максимальної ефективності системи охолодження рекомендуємо використовувати додаток Motul Radiator Clean перед кожною заміною охолоджувальної рідини. Цей засіб не лише очищає систему від відкладень і засмічень, але й покращує процес охолодження двигуна, продовжуючи термін безвідмовної експлуатації системи охолодження.

Спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталітичними нейтралізаторами чи без них, в двигунах, які працюють на всіх видах палива. Motul Radiator Clean ефективно очищує систему охолодження від відкладень та засмічень, які утворюються в контурі охолодження двигуна. Ефективно утримує усі мікрочастинки в підвішеному стані та в подальшому видаляє з системи. Motul Radiator Clean забезпечує мащення під час очищення. Застосовується в усіх типах закритих систем рідинного охолодження легкових автомобілів, комерційної техніки … та промислових теплообмінниках. Покращує процес охолодження та подовжує термін безвідмовної експлуатації компонентів системи охолодження.