GATES – новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте, Gates - новий бренд в асортименті VBavto! Більше 1300 позицій преміальних ременів бренду вже доступні для замовлення.

Корпорація Gates (США) - є провідним виробником автозапчастин вже більше ста років. Компанія постійно прагне до змін та інновацій, розширюючи експертизу в сфері матеріалів та інженерних рішень, які здатні покращити продуктивність ремінного приводу. Бренд успішно постачає запчастини на конвеєри 40 автоконцернів. Сьогодні за Gates закріплено 52% ринку деталей ГРМ. Вся продукція відповідає ряду міжнародних стандартів: EAQF, QS 9000, ISO 14001, VDA, TS 16949.

Завдяки багатій спадщині інновацій, бренд створює рішення, які будуть служити суспільству ще не одне століття. Gates стабільно інвестує в науково-дослідні розробки та технології, тому запчастини бренду не тільки перевершують галузеві стандарти, а й перевищують навіть найвимогливіші очікування автолюбителів. Gates завжди може запропонувати вам потрібний продукт: від звичайних до найекстремальніших умов.

В асортименті Gates можна знайти ремкомплекти, приводні ремені, паливні шланги, шланги систем охолодження, кришки радіаторів, натягувачі, гнучкі повітроводи, термостати, ролики приводних ременів, а також корпуси термостатів, помпи, вакуумні трубки та інструменти для промивання систем авто. Вся продукція вирізняється винятковою якістю виконання – це той же оригінал, але у коробках із маркуванням Gates.

Замовлення - в VBavto: тисніть тут