Гарантію на продукцію Suplex збільшено на 12 місяців або 30000 км

Suplex - це відоме підприємство, що спеціалізується на виробництві пружин підвіски для легкових автомобілів і комерційного транспорту. Основне підприємство знаходиться у місті Вілліх, що розташоване приблизно в 40 км від Кельна. Вони також мають виробничі потужності в Німеччині, Нідерландах і Великобританії.

Гарантію Suplex

Підприємство Suplex було засноване в 1992 році та відоме як експерт з виробництва пружин підвіски в Європі. Однією з ключових особливостей їх продукції є повна відповідність оригінальним специфікаціям. Це означає, що пружини Suplex точно відповідають специфікаціям, встановленим автовиробниками.

Точність підбору пружини можна оцінити за допомогою каталогу Suplex, який містить понад 5000 артикулів. Це дозволяє майстрам і власникам автомобілів знайти відповідну пружину для свого конкретного автомобіля. Якість пружин Suplex відома своєю високою якістю, що забезпечує комфортну та ідеально налаштовану підвіску.

Окрім цього, на всю продукцію Suplex поширюється європейська гарантія. Це означає, що вони стоять за якість своїх продуктів і готові забезпечити підтримку і розв'язання будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Suplex є відомим брендом, який заслужив довіру як у фахівців, так і у власників автомобілів, які цінують комфорт і якість своєї підвіски.

Перейти до каталогу VBavto: тисніть тут