Електромобільна Еволюція: Рішення від Bosch і Cariad VW

Інновації у світі електромобілів: Bosch та Cariad VW випробовують автоматизоване заряджання!

Електромобільна Еволюція: Рішення від Bosch і Cariad VW

Майбутнє заряджання електромобілів отримує новий рівень завдяки спільній роботі Bosch та Cariad, дочірньої компанії Volkswagen. Автоматизоване заряджання знаходиться на етапі тестування, і це рішення має всі шанси стати революційним.

Автоматизоване заряджання: На базі системи автоматизованого паркування Bosch, рішення з автоматизованого заряджання направляє електрокари автономно до вільного місця з точкою заряджання. Робот-зарядник автоматично розпізнає авто та розпочинає процес заряджання. 

Тестування в Німеччині: Випробовування вже розпочалось на двох паркінгах у Німеччині. 

Вирішення викликів для водіїв електромобілів: Автоматизоване заряджання спрощує щоденне життя водіїв електрокарів: зменшує черги на зарядних станціях, дозволяє уникнути штрафів за пізнє від’єднання, та позбавляє водіїв потреби контактувати з кабелями.

Вигоди для всіх учасників: Переваги автоматизованого заряджання відчувають не лише водії, але та автовиробники, оператори зарядних станцій, власники паркінгів і постачальники енергії. Підвищена ефективність зарядної інфраструктури, оптимізація використання місць для зарядки та безпроблемний досвід роблять електромобільність більш доступною.

Електромобільне майбутнє все ближче!