DELPHI – новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте, Delphi Technologies - новий бренд в портфелі VBavto! Понад 850 артикулів, серед яких комплектуючі для всіх систем сучасного автомобіля: від електроніки, кермового управління, підвіски та систем гальмування до систем опалення, кондиціонування та паливних систем - уже доступні для замовлення каталозі!

Delphi Technologies - американська компанія, що займається виробництвом компонентів, які покращують характеристики та підвищують термін служби автомобілів усіх марок та моделей. Компанія Delphi була створена General Motors Automotive Components Group у 1994 році. За ці роки бренд активно розвивався і в 2020 році був придбаний всесвітньо відомим BorgWarner Inc. 

Підтримуючи партнерські відносини з 25 найбільшими у світі автомобільними виробниками та маючи представництва в більш ніж 150 країнах, Delphi Technologies пропонує комплексний підхід, що відповідає специфікаціям оригінальних виробників - від компонентів до складних програмних рішень. Завдяки широкому асортименту, що включає бензинові паливні системи, дизельні паливні системи, рішення для технічного обслуговування, управління двигуном та електроніку автомобіля, а також діагностичне та випробувальне обладнання, Delphi Technologies дозволяє автосервісам обслуговувати та ремонтувати транспортні засоби з першого разу. 

Сьогодні мета компанії – впроваджувати інновацій, що підвищують безпеку, екологічність та надійність взаємодії систем. 

Переконайтесь у відмінній якості комплектуючих від Delphi Technologies - замовлення в VBavto!