Чистота вашого авто з MOTUL: Plastics Clean, Odor Neutralizer

Чистота і приємний запах у салоні – це ваш комфорт і задоволення від водіння.

Чистота вашого авто з MOTUL: Plastics Clean, Odor Neutralizer

Щоб забезпечити це, скористайтесь двома ефективними засобами для догляду за авто

MOTUL PLASTICS CLEAN видаляє пил та очищує всі пластикові поверхні (панель приладів, карти дверей, дисплеї тощо). Засіб залишає приємний аромат, а також чисті, сухі та приємні на дотик поверхні.

MOTUL Plastics Clean видаляє пил та очищує всі пластикові поверхні всередині салону (панель приладів, карти дверей, вуглецеві композитні елементи, екрани тощо), залишає по собі приємний аромат та чисту, суху приємну на дотик поверхню.

MOTUL ODOR NEUTRALIZER нейтралізує та усуває навіть найстійкіші запахи (тютюну, тварин, їжі тощо). Після застосування діє миттєво і має приємний аромат, що залишається в салоні до восьми днів.

MOTUL  Odor Neutralizer - це продукт 3 в 1: він нейтралізує та усуває найстійкіші запахи (тютюну, тварин, їжі...). Починає діяти миттєво та залишає після застосування приємний аромат в салоні до 8 днів.

Використання обох цих засобів в сукупності дозволяє забезпечити комплексний догляд за салоном автомобіля, зберігаючи його в ідеальному стані та створюючи комфортні умови для водія та пасажирів.