BUGATTI – новий бренд в портфелі VBavto!

А в нас - ще один новий бренд! Bugatti тепер також в асортименті нашої компанії!

Bugatti Autoricambi - провідний виробник водяних насосів, родом з Італії. Входить до ТОП-10 європейських лідерів серед виробників помп. 

Водяні насоси Bugatti Autoricambi, розроблені для легкових автомобілів і легких комерційних транспортних засобів провідних автоконцернів Європи та Азії, вирізняються високою якістю та надійністю. Усі процеси здійснюються на власних заводах групи компаній Metelli Group, якій належить бренд. Виготовлені за допомогою передових технологій і з використанням тільки сертифікованої сировини та високоякісних деталей, водяні насоси Bugatti Autoricambi проходять безперервні автоматичні та ручні перевірки на кожному етапі виробничого процесу та тестуються перед пакуванням. 

Взаємозамінні зі своїми оригінальними аналогами як з точки зору монтажу, так і з точки зору продуктивності, водяні насоси Bugatti задовольняють будь-які потреби клієнта, забезпечують, окрім іншого, тривалий термін служби та здивують вас приємною ціною.

Близько 400 артикулів бренду вже доступні на сайті VB AVTO. У майбутньому, плануємо ще більше розширити асортимент! Замовляйте просто зараз: за посиланням.

Країна виробника: Італія