Bosch продовжує встановлювати станції заряджання електромобілів

У всьому світі на дорогах з'являється все більше електромобілів. Але чи зручно їх заряджати? Як швидко водії можуть знайти станцію? Наскільки легко оплатити заряджання? Відповіді на ці запитання визначать успіх електромобільності та допоможуть сповільнити зміни клімату.

Bosch активно працює над розвитком електромобільності. Компанія вже встановила приблизно 450 000 загальнодоступних станцій заряджання у 30 європейських країнах. Мережа електрозаправок Bosch — це одна з найбільших зарядних мереж в Європі. 

Bosch очікує, що:

Bosch також пропонує свої рішення для підзарядки електромобілів автовиробникам. Наприклад, Maserati вперше зробила послуги зарядки Bosch доступними для своєї нової електричної моделі GranTurismo Folgore не лише в Європі, але в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. 

Розвиток мережі зарядних станцій та широке впровадження електромобілів можуть забезпечити перехід до більш стійкої та зеленої економіки. Bosch вже сьогодні виявляється одним з провідних гравців на ринку електромобільності, допомагаючи водіям знайти зручні та швидкі рішення для заряджання їхніх електромобілів, та розробляючи інноваційні рішення для автовиробників розуміючи всі особливості експлуатації електромобілів.