Безпека на Дорозі починається з Bosch Filter+pro

Чому салонний фільтр впливає на безпеку руху?

Забитий фільтр обмежує надходження свіжого повітря в салон. В умовах підвищеної вологості це призводить до запотівання вікон. Це може статись майже миттєво, наприклад, при потраплянні води (дощ або калюжа) на скло, при виїзді з тихого місця на простір, що продувається морозним повітрям тощо.

Безпека на Дорозі починається з Bosch Filter+pro

Якщо салонний фільтр забитий, водієві може не допомогти навіть перевірений засіб – увімкнення кондиціонера, оскільки потік повітря через його випарник теж буде обмежений.

Чи варто говорити, чим загрожує несподівана втрата оглядовості під час руху, навіть якщо швидкість не висока?

Bosch Filter+pro вважаються одними з найбільш ефективних. Вони поглинають алергенні частинки, шкідливі гази (наприклад, вихлопи авто) та навіть запахи. У порівнянні з попередньою моделлю працюють ефективніше проти вірусів, бактерій, плісняви, дрібного пилу та активно нейтралізують алергени та шкідливі гази.

Bosch Filter+pro

Bosch Filter+pro - це високоефективний салонний фільтр, який складається з ряду компонентів, спроектованих для максимальної ефективності в очищенні повітря в салоні автомобіля. Основні складові цього фільтра включають:

Фільтруючий матеріал: Bosch Filter+pro використовує високоякісний фільтруючий матеріал, який здатний утримувати алергени, шкідливі гази, віруси, бактерії, плісняву та дрібний пил.

Фільтруючий матеріал: Bosch Filter+pro

Всі ці компоненти спільно працюють для забезпечення високого рівня очищення повітря в автомобільному салоні, забезпечуючи здоровий та комфортний мікроклімат для пасажирів.

Безпека на дорозі починається з чистого повітря в салоні!