Акумуляторний Шуруповерт Bosch EasyDrill 1200

Акумуляторний шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 – ідеальний інструмент для дому, від складання меблів до встановлення світильників та полиць. Легкий та зручний, він ідеально підходить для подорожей або роботи на дачі.

Акумуляторний Шуруповерт Bosch EasyDrill 1200

Однією з основних переваг цього шуруповерта є його низька вага, роблячи його зручним для використання та переноски. Висока продуктивність досягається завдяки літій-іонній батареї, яка забезпечує тривалий термін служби.

Ще однією перевагою є висока точність роботи, що робить його ідеальним для робіт з меблями та електропроводкою. З двома швидкостями та функцією Auto-Lock, він підходить для різних завдань.

Переваги Bosch EasyDrill 1200

Технічні характеристики включають напругу 12 В, максимальний момент крутіння 15 Нм і діаметр свердла до 10 мм у сталі та 25 мм у деревині. Шуруповерт також оснащений світлодіодним прожектором для роботи в умовах низької освітленості.

У комплекті йде акумулятор GBA 12V 2.0 Ah та зарядний пристрій AL 1115 CV, які можна використовувати з іншими інструментами лінійки Bosch Power for ALL, зекономивши кошти та ресурси.

 Шуруповерт Bosch EasyDrill 1200

В цілому, шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 – це інноваційний та потужний інструмент для зручного виконання різних будівельних та ремонтних завдань.