Aкумуляторні батареї Bosch: Питання та Відповіді

Розкриваємо та відповідаємо на найпоширеніші питання про акумуляторні батареї Bosch – лідера на українському ринку. Дізнайтеся про високу якість, надійність та тривалий термін служби цих батарей, що робить їх вибором багатьох споживачів. Виберіть оптимальне рішення для своїх потреб у нашому зручному покупцівському гайді.

Aкумуляторні батареї Bosch: Питання та Відповіді

Чи виробляє Bosch акумуляторні батареї в Китаї?

Усі легкові батареї BOSCH серії S3, S4, S4E (EFB), S5, S5A (AGM), а також вантажні батареї серії Т виробляють у Європі (Німеччина, Іспанія, Чехія) з відвантаженням з логістичного складу в Чехії. Розшифрувати, країну виробництва акумулятора Bosch, можна за маркуванням, яке вказується на корпусі акумулятора.

Виняток становлять мотоциклетні батареї серії М, виробництво яких зосереджено в Азії. Це стосується не тільки батарей BOSCH, а й багато інших виробників акумуляторних батарей.

Як відрізнити підробку акумуляторної батареї Bosch

На сьогоднішній день ми не зустрічали підробок АКБ на ринку України. Справа в тому, що матеріали, які використовуються для виробництва акумуляторних батарей Бош дуже якісні і підробляти їх просто економічно недоцільно. Вийде дуже «дорога підробка».

Чи правда, що раніше акумуляторні батареї Bosch були якіснішими?

Більш тривалий термін експлуатації автомобільних батарей у минулому був зумовлений тим, що раніше автомобілі були технологічно простішими. Сучасний автомобіль може нараховувати приблизно 150 електронних блоків управління, коректне функціонування яких, у свою чергу, покладається на акумуляторну батарею.

Який термін експлуатації в акумуляторних батарей Bosch?

Найчастіше термін експлуатації акумуляторних батарей визначається не тимчасовим періодом, а умовами, у яких використовувався автомобіль.

Наприклад, поїздки на короткі відстані, що сприяють постійному неповному заряджанню батареї, суттєво можуть скоротити її ресурс і призвести до її передчасного виходу з ладу.

Також, до факторів, які виводять батарею з ладу, належать неполадки в системі електрозабезпечення автомобіля (генератор, різного роду витікання).

Яким способом можна подовжити ресурс акумуляторної батареї?

Щорічна перевірка свого автомобіля на станції техобслуговування на предмет несправності електрообладнання автомобіля і пошуку можливих витікань, допоможе вам значно подовжити ресурс акумуляторної батареї.

Також, якщо Ви використовуєте свій автомобіль у режимі «міського циклу» (поїздки на короткі відстані) бажано перед настанням зимового періоду перевірити її стан і за необхідності підзарядити.

Як правильно визначати дату виробництва при виборі АКБ?

Дата виробництва не повинна бути основним критерієм під час вибору АКБ ТМ Bosch. Це більше стереотип, який ще залишився на ринку, відтоді, коли акумулятори вироблялися за різного типу гібридними технологіями. Батареї, виготовлені за такими технологіями більше піддаються саморозрядженню в період зберігання, тому і повинні були реалізовуватися зі складу в визначений термін. Акумулятори Bosch виготовлені ж за найсучаснішою технологією Свинець-кальцій, для якої важливим є не дата виробництва, а своєчасний контроль НРЛ, який не повинен бути нижче 12,52 і за яким наші дилери стежать за допомогою необхідного обладнання.