AIC - новий бренд у портфелі VBavto!

Зустрічайте, АІС - новий бренд в портфелі VBavto!

В асортименті компанії вже представлено близько 1000 позицій, серед яких: деталі амортизації, двигуна, кузова, приводу, системи обігріву та охолодження, елементи пневмопідвіски, рульової системи, системи випуску та впуску повітря, системи запалювання та розжарювання, підготовки подачі пального, очистки вікон та фар, шасі, фільтри, компоненти електрики та гальмівної системи.

Вже більше сорока років компанія Jürgen Liebisch GmbH, з 2004 - під торговою маркою АІС, постачає автомобільні запчастини по всій Європі.

«Висока якість. Велика цінність.» – саме ці принципи лежать в основі роботи компанії. З самого початку свого заснування АІС тільки розширювався та набирав обертів. На даний момент в асортименті АІС знаходиться більше ста товарних груп та тисячі найменувань.

Запчастини АІС мають значну перевагу завдяки високій якості, адже в деяких випадках досвідчені водії надають перевагу саме їм, а не оригінальній продукції. Контроль якості в АІС має кілька рівнів: за стандартами самої компанії та згідно з вимогами німецької технічної експертної організації TÜV Süd.

Однією з головних переваг компанії є інноваційність. Коли працівник розуміє, що деталь має недоліки і її можна покращити, компанія робить це і виводить новий продукт ще до того як конкуренти дійшли до такого рішення.

Саме завдяки такому підходу, з’явилися простіші для установки віконні регулятори, тихіші паливні насоси та масляні піддони з оптимізованим стоком.

Замовляйте в VBavto!

Країна виробник: Німеччина