Про нас.

«VB AVTO» — інтернет-магазин автозапчастин та супутніх товарів для легкових та комерційних автомобілів. 

Наш сайт пропонує широкий асортимент запчастин для всіх марок автомобілів, та інші комплектуючі до вашого авто: акумулятори, моторна олива, хімія та товари для догляду. 

Для того щоб ваш пошук запчастин був легким та швидким ми пропонуємо пошук по VIN-коду, пошук за маркою авто та консультації наших фахівців перед покупкою запчастин. 

Допоможемо професійно підібрати потрібні вам запчастини для будь-якого автомобіля!

Наша компанія

Наша робота розпочалася у 2008 році зі станції технічного обслуговування та офлайн магазину автозапчастин. 

Bosch Car Service VB AVTO на сьогодні є авторизованою станцією Bosch, яка регулярно підтверджує свій статус та пропонує оптимальні умови співпраці. За роки роботи на ринку ми здобули авторитет надійного постачальника якісної продукції Bosch – світового лідера в галузі автозапчастин. 

Досвід, накопичений у процесі роботи Bosch Car Service VB AVTO, дозволив нам сформувати оптимальну лінійку запчастин для інтернет-магазину. В каталозі нашого інтернет-магазину запропоновані тільки сертифіковані товари, що підтверджують відповідні сертифікати.

Наша експертність у сфері автозапчастин – до ваших послуг!

Наша місія

Компанія ставить собі за мету не просто продавати запчастини, а надати максимальний сервіс і допомогу в підборі деталей. Прагнемо, щоб наші фахівці стали для клієнтів друзями, яким вони будуть довіряти. Допомога клієнту навіть у найскладнішій ситуації та гарна репутація компанії – головні принципи, якими ми керуємося.

Наші відмінності

Наші клієнти — це досвідчені водії зі стажем та ті, хто нещодавно сів за кермо. Їх поєднує бажання використовувати найкращі запчастини та комплектуючі для свого авто та довіряти ремонт тільки професіоналам. Це доводять рейтинг та відгуки про магазин та сервіс «VB AVTO».

Широкий асортимент для будь-якого автомобіля

На сайті представлено понад 2000 брендів. У тому числі відомі у всьому світі постачальники кращих автомобільних комплектуючих: Bosch, Febi, Japanparts, JP Group, Sidem, Magneti Marelli, Teknorot, SKF, Delphi, Monroe, Blue Print, Asam, Adriauto, Kautek, Bcguma, Elring, CX, Mapa, Ert-Seinsa, Dayco.

Асортимент інтернет-магазину VBavto становить понад 2 500 000 представлених товарів для легкових та комерційних автомобілів. 

Зручний пошук по електронному каталогу дозволяє швидко вибрати товар для потрібної марки та комплектації автомобіля. Завдяки власному великому складу товари завжди в наявності.

VB AVTO — місце, де водії мають змогу вирішити будь-які питання, пов'язані з експлуатацією автомобіля. Наші фахівці та консультанти допоможуть утримувати автомобіль у справному безпечному стані, готовим до будь-яких випробувань у дорозі.